شارژر پروگرمینگ

THUNDER 100

کارسافت تاندر ۱۰۰ یک منبع تغذیه چند حالته شامل یک استابیلایزر (شارژر پروگرمینگ)، استارتر، شارژر باتری و تستر باتری می باشد که اکثر باتری ها با مشخصات مختلف و طیف عظیمی از خودروها را پوشش می دهد. این دستگاه امکان شارژ تمام باتری های ۱۲ ولت اسیدی و لیتیوم و تثبیت ولتاژ در هنگام عیب یابی و پروگرمینگ را دارد.
ما گارانتی می کنیم که یک شارژر با بالاترین کیفیت و تکنولوژی روز دنیا را در ایران عزیزمان ساخته ایم.
تمام مراحل طراحی، تولید و گارانتی این دستگاه توسط گروه فنی و مهندسی کارسافت انجام می گردد.

زیبا، هوشمند و …

طراحی زیبا و منحصر به فرد

شارژر های باتری قدیمی که در گذشته مورد استفاده قرار می گرفت در عین وزن زیاد و ظاهر نامناسب کارایی بالایی نداشتند، تیم تحقیق و توسعه مجموعه فنی و مهندسی کارسافت برآن شد تا یک دستگاه با تکنولوژی بالا و در عین حال زیبا و کاربردی را طراحی و به بازار عرضه کند، نتیجه محصول شگفت انگیز شد: کارسافت تاندر ۱۰۰ نتیجه ۱ سال تحقیق و توسعه محصول برمبنای نیاز بازار و تکنولوژی روز دنیا می باشد.

تاندر ۱۰۰ با طراحی زیبا و منحصر به فرد خود توجه هر فردی را به خود جلب و در عین زیبایی تکنولوژی بالایی دارد.

با خیال راحت کار کن

پروگرمینگ ایسیو

در خودروهای روز دنیا در هنگام پروگرمینگ و کدینگ ایسیوها (تعریف ایسیو) یا برنامه ریزی (خواندن و نوشتن ایسیو با پروگرامرها) باید ولتاژ تثبیت شده (حدود ۱۴ ولت) برای خودرو تامین شود در غیر این صورت امکان آسیب به هر قطعه و ایسیویی وجود و ضررات جبران ناپذیری را به همراه دارد. تاندر ۱۰۰ یک تثبیت کننده ولتاژ می باشد که می تواند تا ۱۰۰ آمپر جریان را به طور متمادی برحسب نیاز خودرو تامین و از بروز ضررات جبران ناپذیری چون سوختن ایسیو یا مالتی مدیا خودرو جلوگیری کند.

لمس زیبایی و تکنولوژی

نمایشگاه اتومبیل داری؟

اگر نمایشگاه و نمایندگی اتومبیل دارید و مایل هستید که ویژگی ها و آپشن های خودرو را به مشتریان نمایش داده ولی نمی توانید ماشین را روشن کنید (آلودگی خودرو در محیط بسته) یا باتری در زمان استفاده مکرر از آپشن ها خالی می شود و به طور مداوم درگیر این مسئله هستید ما راهکار مناسب را برای شما عزیزان ارائه می دهیم. تاندر ۱۰۰

تاندر ۱۰۰ می تواند انرژی مورد نیاز خودرو (۱۴ ولت) و جریان تا ۱۰۰ آمپر را بطور متمادی برای خودرو تامین کند. ویژگی دوم تاندر ۱۰۰ ظاهر و ابعاد آن است که با ارتفاع ۱۳ سانت امکان گذاشتن زیر خودرو را دارد.

تک استارت روشن میشه

استارتر

یکی از مشکلات شما عزیزان این است که در زمانی که باتری خودرو خوابیده است نیاز به شارژ مجدد باتری جهت روشن شدن خودرو دارید اینکار نیاز به زمان زیادی دارد (با شارژرهای معمولی)، با تاندر ۱۰۰ این مشکل برطرف شده و تنها با یک استارت خودرو روشن می شود.

هوشمند شارژش کن

شارژر باتری هوشمند

یکی از ویژگی های تاندر ۱۰۰ امکان شارژ باتری با ظرفیت های مختلف و انواع مختلف مثل اسیدی و لیتیوم می باشد. این دستگاه بصورت هوشمند هر یک ساعت باتری را تست و پس از اطمینان از عدم شارژ کامل باتری عملیات شارژ را مجددا شروع می کند و در صورت شارژ شدن کامل باتری عملیات شارژ را متوقف می کند.

تکنولوژی IGBT

IGBT امروزه در بسیاری از وسایل کاربرد دارد و یک مزیت مهم به شمار می رود. IGBT مخفف عبارت INSULATED GATE BIPOLAR TRANSISTOR است که معنی رایج فارسی آن ترانزیستور دوقطبی می باشد. این تکنولوژی یک نوع ترانزیستور دو قطبی با یک گیت عایق شده می باشد و از جمله نیمه هادی های قدرت که شامل عملکرد در ولتاژها و جریان های بالا و همچنین سوییچینگ سریع است.
کاربرد تکنولوژی IGBT برای کنترل سطح ولتاژ DC می باشد. لذا ترانزیستور باید قادر باشد تا میزان جریان های زیاد، ولتاژهای بالا را تحمل نماید.استفاده از تکنولوژی IGBT در چند سال اخیر بسیار رواج پیدا کرده است و آن به دلیل مقرون به صرفه بودن تکنولوژی IGBT می باشد.
IGBT در لوازم مدرن مانند خودروهای برقی، یخچال ها، دستگاه های جوش، قطار، تهویه مطبوع و… می باشد. این تکنولوژی تا ساخت ابزارآلات و اینورتر و تولید این محصول نیز کاربرد دارد.

باتری قلب ماشینه، انرژی تمام وسایل الکترونیکی تامین میکنه، اگه خراب بشه هیچی کار نمیکنه.

پس مواظبش باش

تکنولوژی باتری - کارسافت

چه عواملی بر طول عمر باتری اثر گذار است؟